روش های کسب درآمد اینترنتی بدون هیچ سرمایه ای

image

کسب درآمد از اینترنت، یکی از نوین ترین روش های کسب درآمد در جهان امروز است به طوری که اغلب صاحبان کسب و کارها، در تلاشند تا کسب و کاری کاملا آنلاین و اینترنتی داشته باشند، همچنین با توجه به شرایط اقتصادی، شرایط کرونایی حاکم بر جامعه و با توجه به اینکه امروزه اغلب افراد کارهای خود را با تلفن همراه انجام میدهند آمار کسب و کار های اینترنتی رو به افزایش است.

در این بین افرادی هستند که به دنبال کارهای سودآور با سرمایه کم و یا حتی بدون هیچ سرمایه ای هستند، در این مطلب سعی میکنیم به تعدادی از مزایای این نوع از کسب درآمد  بپردازیم و لیستی از کسب و کارهای سودآور بدون نیاز به هیچ سرمایه ای را به شما معرفی کنیم.


در ابتدا به تعدادی از مزایای روش های کسب درآمد اینترنتی  با سرمایه کم اشاره میکنیم.

کارهای سود آور با سرمایه کممزایا:

  1. سودآوری بالا
  2. عدم نیاز به حمل و نقل
  3. صرفه جویی در هزینه
  4. کسب درآمد تنها با یک تلفن همراه
  5. کسب درآمد بدون هیچ سرمایه ای
  6. امکان به روز رسانی کسب و کار در هر زمان
  7. امکان گسترده شدن کسب و کارباتوجه به مزایایی که برای کسب درآمد اینترنتی اشاره شد، برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین و اینترنتی به هیچ سرمایه ای احتیاج ندارید و حتی نیاز نیست با یک گروه حرفه ای نیز همکاری داشته باشید .لیست کارهای سودآور اینترنتی بدون هیچ سرمایه ای:

سرویس اشتراک ویدیو فیلو:

فیلو، سرویس اشتراک ویدیوی داخلی است که تمامی کاربران تنها با آپلود ویدیو در سایت و یا برنامه فیلو میتوانند درآمد کسب کنند. برای مشاهده درآمد کاربران وب سایت فیلو میتوانید به بخش پرداختی های فیلو مراجعه کنید، با مشاهده این گزارش متوجه درآمد بالایی که کاربران سایت ماهانه کسب میکنند می شویم.

همچنین اگر در هر زمینه ای مهارت دارید میتوانید از مهارت مورد نظر ویدیو تهیه کنید و بعد از آپلود، در سایت فیلو به عنوان تولید کننده رسمی فیلو فعالیت داشته باشید، و علاوه بر درآمدی بیشتر از کاربران عادی، ویدیوهای شما پیش از تعداد بالایی ویدیو، پخش خواهد شد که در نهایت سبب افزایش درآمد و معرفی مهارت شما به بسیاری از افراد است.

با توجه به نیم بها بودن تماشا و آپلود ویدیو در سایت فیلو نیز میتوانید با تهیه یک بسته اینترنتی کسب درآمد با سرمایه کم داشته باشید.


راه اندازی صفحه شخصی:

شما میتوانید با ساخت وب سایت شخصی و بالا بردن سئو سایت یک سایت مناسب برای کسب درآمد داشته باشید.

بعداز ساخت سایت در گوگل میتوانید از افراد و کسب و کار های مختلف تبلیغات دریافت کنید. برای ساخت سایت میتوانید از پلتفرم های ساخت سایت مثل؛ آسازون استفاده کنید تا بدون دانش فنی و با پرداخت هزینه کم یک وب سایت شخصی راه اندازی کنید. بعد از راه اندازی وب سایت و وارد کردن محتوا میتوانید از کسب و کار های مختلف در وب سایت خود تبلیغ کنید و کسب درآمد خوبی نیز داشته باشید.

کسب درآمد اینترنتی


ادمین اینستاگرام و یا تلگرام:

کسب و کار های زیادی هستند که برای پیج اینستاگرام و یا تلگرام کسب و کار خود به دنبال ادمین هایی هستند که مدیریت صفحه موردنظر را برعهده بگیرند، شما میتوانید با دریافت هزینه مناسب، ادمین پیج های موردنظر را بر عهده داشته باشید.

برای ادمین یک پیج بودن، به یک تلفن همراه نیاز دارید، با کمی مطالعه در زمینه نحوه هشتگ گذاری، پست گذاری، تعامل در پیج و... می توانید به راحتی یک پیج کاری را مدیریت کنید.


تایپ و یا ترجمه:

شما میتوانید با سرچ در گوگل و یا برنامه دیوار تایپ پروژه های مختلف را برعهده بگیرید و بعد از انجام پروژه هزینه موردنظر را دریافت کنید، همچنین میتوانید درصورتی که بر زبان های خارجه مسلط هستید ترجمه پروژه های مختلف را نیز برعهده بگیرید.

کسب درآمد در آن کلیک:

​برای شروع کسب درآمد در آن کلیک در ابتدا تنها نیاز دارید یک حساب کاربری بسازید. از این رو، شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای حساب آن کلیکی خود را ایجاد کنید، سپس کد معرف مخصوص شما در اختیارتان قرار می گیرد. آنگاه با اشتراک گذاری لینکی که در میزکار شما قابل دسترسی است، دوستان و آشنایانتان را به ثبت تبلیغات کسب و کارشان در آن کلیک دعوت کنید و به ازای هر تبلیغاتی که از سوی دوستانتان ثبت شود ۱۰ درصد شارژ موجودی فرد، به حساب شما افزوده خواهد شد. همچنین می توانید کد معرفی را کپی کرده و از دوستان خود بخواهید در هنگام ثبت کد مربوطه را وارد کنند. توجه داشته باشید در طرح کسب درآمد آن کلیک، تا هر زمانی که از سوی کاربر معرفی شده توسط شما، تبلیغاتی ثبت شود، 10 درصد شارژ حساب فرد به شما نیز تعلق خواهد گرفت.


محتوای آموزشی:

همه ما در زندگی مهارت هایی داریم، به طور مثال؛ ممکن است شما در زمینه خیاطی، آشپزی، هنر، خطاطی، کار با برنامه های مختلف تلفن همراه و کامپیوتر و... مهارت داشته باشید، اما هیچ گاه به فکر آموزش آن به دیگران و کسب درآمد از این مهارت نیستید، پس میتوانید، باتوجه به هر مهارتی که دارید حرفه ی خود را به صورت پکیج های آموزشی، در فضاهای مختلف و برای اشخاصی که به این آموزش ها نیاز دارند معرفی کنید و به فروش برسانید.


همکاری در فروش:

شما میتوانید بدون اینکه به فکر تأمین محصول، حمل و نقل، هزینه و سایر موارد مورد نیاز تهیه محصول باشید، بدون هیچ گونه ریسک پذیری در خصوص اینکه محصولات شما به فروش نرفته و ممکن است ضرر کنید، تنها محصولات موردنظر خود را از سایت آسازون دریافت کنید و تنها دغدغه فروش محصولات را به همراه داشته باشید . شما می توانید با ثبت نام در همکاری فروش آسازون بدون هیچ سرمایه ای کسب درآمد داشته باشید.

با توجه به مطالب بالا متوجه شدیم که راه اندازی هر یک از کسب و کار های ذکر شده به یک گروه حرفه ای، سرمایه بالا و... نیاز ندارد بلکه برای شروع و حتی ادامه کار تنها به یک تلفن همراه و یک بسته اینترنتی نیاز دارید.​

ثبت نام همکاری در فروش