همه چیز درباره خرید سایت فروشگاهی آماده

زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
image

سایت فروشگاهی، بستر مناسبی برای فروش محصولات به حساب می آید و امروزه نقش زیادی در افزایش فروش هر کسب و کاری دارد. علاوه بر طراحی سایت اختصاصی از پایه که نیاز به هزینه و زمان بیشتر دارد، خرید سایت فروشگاهی آماده، گزینه دیگری برای مشتاقان تاسیس فروشگاه اینترنتی به حساب می آید که به دلیل هزینه کم تر دارای طرفداران زیادی است.

در این مقاله از آسازون، به بررسی همه جانبه خرید سایت فروشگاهی آماده، ویژگی ها و مزایا آن خواهیم پرداخت.


سایت فروشگاهی آماده چیست؟

سایت فروشگاهی آماده یا فروشگاه ساز، سایتی است که قبل از سفارش مشتریان، براساس اصول و قوانین جهانی، با تمامی امکانات یک وبسایت فروشگاهی طراحی شده است. مشتری بعد از خرید سایت فروشگاهی آماده، به راحتی می تواند در فروشگاه اینترنتی خود، شروع به کار کند.


مزایا خرید سایت فروشگاهی آماده

مزایا خرید سایت فروشگاهی آماده

 • این سایت ها با توجه به نیاز روز دنیا بروزرسانی می شوند.
 • نسبت به طراحی سایت از پایه، هزینه پایینی دارند.
 • بعد از خرید، سایت در زمان کوتاهی برای مشتری قابل استفاده است.
 • تمام امکانات مورد نیاز یک فروشگاه اینترنتی در آن تعبیه شده است.


نحوه خرید سایت فروشگاهی آماده

استفاده از فروشگاه ساز تحت وب، راحت ترین راه برای طراحی فروشگاه اینترنتی است؛ بدین صورت که بعد از ثبت نام در آن، یک سایت فروشگاهی را به صورت رایگان در اختیارتان قرار می دهد. با توجه به اینکه چنین فروشگاه هایی امکانات بسیار پایینی دارند و در ادامه مسیر امکان مشکل ساز شدن شان بالاست، پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان این روش را انتخاب نکنید.

یکی دیگر از راه ها، استفاده از سیستم های مدیریت محتوا، مثل وردپرس است؛ این روش از روش قبلی بهتر است اما باید توجه داشته باشید که استفاده از سیستمی که با وردپرس طراحی شده باشد، نیاز به تخصص کار با وردپرس و دانش جزئی برنامه نویسی دارد و امکان دارد که از مدیریت سایت توسط خودتان سخت شود و نیاز به پشتیبان پیدا کنید.


این مقاله را هم بخوانید: آموزش قدم به قدم نحوه راه اندازی سایت

شاید ایم سوال به ذهنتان برسد که آیا امکانش هست سایتی تهیه کنیم که بدون کمک دیگران، امکان مدیریت ش را داشته باشیم؟ بله!

آسازون سایت های آماده ای را ارایه می دهد، که با وجود مجهز بودن به تمام امکانات و قیمت پایین تری که نسبت به سیستم های مدیریت محتوا دارند، بدون داشتن دانش تخصصی در حوزه طراحی و مدیریت سایت، برای هر شخصی با هر میزان تحصیلاتی، با کامپیوتر یا حتی موبایل، قابل مدیریت است.

نکته: حتما سایت های آماده خود را از شرکت های معتبر تهیه کنید تا نسبت به امکانات و پشتیبانی آن اطمینان حاصل کنید و در صورت نیاز به ارتقا فروشگاه یا بروز مشکل، بتوانید از پشتیبانی شرکت کمک بگیرید.

ویژگی بهترین سایت فروشگاهی آماده

تا اینجا با مزایای کلی سایت فروشگاهی آماده آشنا شدید، در هنگام خرید سایت فروشگاهی آماده، نیاز است که به یک سری از امکانات سایتی که می خواهید خریداری کنید، توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را از فروشگاه آنلاین تان بگیرید. در این بخش از مقاله به بررسی ویژگی های مهمی که بهترین سایت فروشگاهی آماده باید دارا باشد، می پردازیم!
ویژگی بهترین سایت فروشگاهی آماده
 1. قالب واکنش گرا یا (responsive)
 2. درج تصویر و توضیحات برای محصول
 3. پشتیبانی امکانات سئو
 4. اتصال به درگاه بانکی
 5. سبد خرید
 6. اطلاع از سفارشات و پیگیری آنها
 7. دسته بندی محصولات
 8. بخش نظرات
 9. جست و جو پیشرفته محصول
 10. ظاهر و گرافیک مناسب


سوالات متداول درباره سایت فروشگاهی آماده

طراحی یک سایت فروشگاهی آماده چقدر زمان می برد؟

طراحی سایت فروشگاهی با قالب های آماده یا cms های آماده مثل وردپرس، حدودا 4 روز زمان می برد، اما طراحی سایت فروشگاهی با آسازون، در کمتر از 1 روز انجام می شود.

هزینه خرید سایت فروشگاهی آماده چقدر است؟

براساس امکاناتی که برای فروشگاه خود انتخاب می کنید، تعرفه سایت فروشگاهی متفاوت خواهد بود.

نظرات شما:

نظر دهید