۳ ترفند افزایش فروش اینترنتی

زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
۳ ترفند افزایش فروش اینترنتی

اگر میخواهید فروش محصول فروشگاه و یا خدمات شرکتتان را افزایش دهید، این مطلب را تا انتها بخوانید.

برای افزایش فروش در هر حوزه کاری، مخاطب باید درباره محصول و یا خدماتی که به او عرضه میشود، اطلاعات لازم را داشته باشد

اگر پیج اینستاگرامی و یا وبسایت معرفی محصول و یا خدماتتان نتواند امکانات عالی شما را به شیوه درست به مخاطب معرفی کند، امکان ندارد شما در فروش اینترنتی موفق شوید.

بنابراین شما باید از طریق روش های مختلف راهکار مناسب را انتخاب کنید تا بازدید و فروش تان افزایش پیدا کند.

در ادامه ترفندهایی به جهت افزایش فروشتان را آورده ایم؛ تا با استفاده از این روش ها موفقیتتان را در فروش اینترنتی نسبت به سایر رقیبانتان افزایش دهید.

۱. امکان ارسال رایگان به مشتریان در سراسر کشور

مشتریان بعداز دیدن قیمت محصول تصمیم گرفته و آن را به شما سفارش میدهند. بنابراین ارزش آن محصول را با همان قیمت قبول کرده اند؛ حال شما میتوانید زمان دریافت وجه به جای اینکه هزینه ارسال را بصورت جداگانه دریافت کنید، بیایید هزینه انبارداری و ارسال را بدون اینکه به مشتری عنوان کنید، از ابتدا به قیمت اولیه ای که برای محصول درنظر گرفته اید اضافه کنید.

این ترفند باعث میشود که مشتری احساس کند خرید از شما نسبت به هزینه ارسال بالایی که فروشگاه و یا شرکت رقیبتان دریافت می کند، را به نفع خودش است.

۲. تشویق غیر مستقیم به عجله در خرید

مشتری ممکن است به خرید محصولی که معرفی میکند نیاز داشته باشد، اما خرید آن را به زمان دیگری موکول کند. شما برای این که، سیگنال های تصمیم به خرید را در مشتری تحریک کنید؛ میتوانید از روش هایی استفاده کنید که شخص احساس نیاز فوری به خرید محصول شما پیدا کند.این روش منجر به فروش سریع محصول شما خواهد شد.

بعنوان مثال میتوانید از جملاتی مانند: از این محصول تعداد محدودی باقی مانده است و همچنین این محصول شامل تخفیف بوده و با قیمت پایین تر از قیمت اصلی، در مدت محدود و کوتاهی بفروش میرسد.

۳. قدردانی کردن از مشتری پس از خرید

دور از تصور نیست که همواره، دنبال مشتری جدید باشید؛ اما حفظ مشتریان قدیمی و قبلی باید اولویت کارتان باشد. زیرا مشتریانی که چندین بار از شما خرید کرده اند، بیشتر از آن مشتری که تنها یکبار از شما خرید کرده است، میتواند به افزایش فروش کسب و کارتان کمک کند.

برای حفظ مشتریان قدیمی، شما میتوانید از آنها قدردانی کنید. آنگاه مشتری پس از اینکه احساس کند برند شما قدر دان او است، به احتمال زیاد باز هم مشتری محصول و یا خدمات شما باقی خواهد ماند و حتی ممکن است تجربه خرید لذت بخش از شما را با دوستان و آشنایانش به اشتراک بگذارد و از این طریق مشتریان زیادی به سمت خرید از برند شما روی بیاورند.

به منظور قدردانی از مشتریان، میتوانید از طریق ارسال پیامک تجربه خرید از برند شما را از او جویا شوید. روش های خلاقانه زیادی وجود دارد که با استفاده از آنها میتوانید مشتریان خود را ارزیابی کنید و از طریق این روش های خلاقانه مشتری را به صورت غیر مستقیم به خرید مجدد از برندتان دعوت کنید.

باشگاه مشتریان آسازون، روش های خلاقانه و جذابی را به جهت حفظ مشتریان قبلی و قدیمی بصورت حرفه ای در یک پلتفرم کامل و کاربردی برای کسب و کارها فراهم آورده است. به جهت ثبت سفارش و استفاده از خدمات بی نظیر باشگاه مشتریان آسازون با قیمت باور نکردنی کافیست برروی تصویر زیر کلیک کنید.


نظرات شما:

نظر دهید