۹ ایده پولساز راه اندازی فروشگاه اینترنتی (با بودجه کم)

زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه
۹ ایده پولساز راه اندازی فروشگاه اینترنتی (با بودجه کم)

راه اندازی فروشگاه اینترنتی یک روش بی دردسر برای کسب درآمد است؛ اما مسئله اینجاست که در فروشگاه آنلاین مان چه چیزی بفروشیم تا سودی خوبی بدست بیاوریم؟! در این وبلاگ از آسازون می خواهیم ۹ ایده پولساز برای راه اندازی فروشگاه آنلاین با بودجه کم را با شما در میان بگذاریم! درضمن پیشنهاد می کنیم که حتما تا انتهای وبلاگ همراه ما باشید؛ چراکه در انتهای این وبلاگ یک امکان فوق العاده در انتظار شماست.


۱. راه اندازی فروشگاه اینترنتی گل و گیاه

تک و توک بتوان خانه ای را پیدا کرد که هیچ گلدان گلی در آن نباشد. داشتن گل های آپارتمانی جزو دکوراسیون های جذاب امروزی ست و طرفداران زیادی دارد. شما می توانید از این فرصت استفاده کنید؛ در خانه یتان گل های مختلف را پرورش دهید و از طریق یک فروشگاه آنلاین به فروش برسانید.


۲. راه اندازی فروشگاه آنلاین غذای خانگی

فروش غذای خانگی، از آن دسته کسب و کارهایی ست که احتمال ورشکستی در آن نزدیک صفر است. شما می توانید در یک آشپزخانه کوچک، با مواد اولیه آشپزی، از طریق یک فروشگاه بزرگ اینترنتی، کارتان را شروع کنید!

در آشپزخانه کوچکتان، هم می توانید سفارش پخت و پز انواع پلو و خورشت ها را بگیرید و هم می توانید، مواد غذایی آماده بفروشید؛ مثل پیاز سرخ کرده، سبزی سرخ کرده، انواع ترشی و...


۳. راه اندازی فروشگاه اینترنتی حیوان خانگی

خیلی ها علاقه به نگهداری حیوانات خانگی دارند؛ پس راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی برای فروش حیوانات خانگی، یک ایده خوب و پولساز است. با بزرگ و سخت جلوه دادن ماجرا، کار را برای خود پیچیده نکنید؛ شما حتما مجبور نیستید که فروشگاهی پر از حیوانات خانگی داشته باشید تا این کسب و کار را شروع کنید!

شما می توانید فروشگاه آنلاین خود را به عنوان پلی برای ارتباط فروشنده و خریدار حیوان خانگی قرار دهید و بعد از هر معامله، سهم خود را بردارید.


ایده راه اندازی فروشگاه اینترنتی حیوان خانگی

۴. راه اندازی فروشگاه آنلاین طراحی وبسایت

روز به روز نیاز به اینترنت افزایش پیدا می کند و در پی آن، کسب و کار طراحان سایت رونق بیشتری می گیرید؛ بنابراین ورود به این عرصه یکی از هوشمندانه ترین تصمیم هاست. می توانید از همین حالا شروع کنید به یادگیری طراحی سایت و بعد فروشگاهی برای ارایه خدمات طراحی سایت راه اندازی کنید.

البته باید این مژده را هم بدهم که این تنها راه ورود به این عرصه نیست و شما بدون یادگیری علوم تخصصی می توانید، فروش سایت با برند شخصی خودتان را داشته باشید!!!

فروش سایت بدون دانش تخصصی

آسازون این امکان را به دوستداران عرصه طراحی سایت داده است که بدون نیاز به هیچ دانش فنی، به صورت حرفه ای وارد این عرصه بشوند. با اخذ نمایندگی فروش سایت آسازون، می توانید شرکت طراحی سایت شخصی خودتان را داشته باشید.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات دقیق تر درباره مزایا و شرایط اخذ نمایندگی آسازون، وبلاگ «اخذ نمایندگی فروش سایت و فروشگاه ساز» را مطالعه بفرمایید.


۵. راه اندازی فروشگاه اینترنتی صنایع دستی

صنایع دستی هیچ وقت طرفداران خود را از دست نمی دهند. اگر درست صنایع دستی خاصی بلدید؛ یک فروشگاه اینترنتی می تواند مشتریان زیادی را از جای جای ایران زمین، برایتان پیدا کند! هرچقدر که کیفیت و تنوع کارهایتان بیشتر باشد، قطعا مشتریان بیشتری به سمت شما می آیند و سود بیشتری هم می کنید.

۶. راه اندازی فروشگاه آنلاین محصولات ارگانیک

همه ما دنبال پیدا کردن محصولات ارگانیک و اصل هستیم؛ عسل طبیعی، زعفران اعلی، شیر و کره محلی! خیلی ها فرصت گشتن و پیدا کردن محصولات ارگانیک را ندارند؛ شما با راه اندازی فروشگاه اینترنتی محصولات ارگانیک، هم کار مردم را راحت می کنید و هم خودتان درآمد خوبی می رسید.


ایده راه اندازی فروشگاه آنلاین محصولات ارگانیک


۷. راه اندازی فروشگاه اینترنتی محصولات هنری

هیچ وقت، هیچ کس قرار نیست بیاید در خانه یتان را بزند و هنرتان را شکوفا کند. برای موفقیت باید خودتان دست به کار شوید و هنرتان را به دیگران نشان دهید. راه اندازی فروشگاه آنلاین یکی از بهترین روش ها برای به نمایش گذاشتن آثار هنری شما (عکس، فیلم، نقاشی و...) است که از طریق آن با فروش محصولاتتان می توانید به درآمد هم برسید.


۸. راه اندازی فروشگاه اینترنتی پادکست

اگر خوش صدا هستید و یا دوستان خوش صدایی دارید، می توانید یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و تولیدات صوتی خود و دوستان تان (پادکست انگیزشی، کتاب صوتی، پادکست آموزشی و...) را به فروش برسانید. نکته مثبت ماجرا اینجاست که شما از طریق همان سایت، می توانید سفارشات زیادی برای تیزر و تبلیغا بگیرید و درآمد بیشتری داشته باشید.

۹. راه اندازی فروشگاه آنلاین کلا دست دوم

پولساز بودن این را که سایتی هایی مثل دیوار و شیپور ثابت کرده اند! شما هم با یک برنامه ریزی درست می توانید فروشگاه اینترنتی کالاهای دست دوم خود را بسازید و شروع به رقابت در این مسیر پر درآمد کنید.


کلام پایانی آسازون

امیدوارم ایده کسب و کار خود را انتخاب کرده باشید! اگر دوست دارید مزه اصلی داشتن یک فروشگاهی اینترنتی را حس کنید، پیشنهاد می کنیم که همین الان ۵ دقیقه وقت بگذارید و به کمک فروشگاه ساز آسازون، سایت خود را به طور کاملا رایگان بسازید.

آسازون این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده که بتوانید برای ۳ روز کامل، بدون پرداخت هیچ هزینه ای با سایتتان کار کنید تا فوت و فنش را بدست آوردید! این یک فرصت عالی است؛ حتما امتحانش کنید...

ایده راه اندازی فروشگاه آنلاین ارزان

نظرات شما:

نظر دهید