مدیریت سایت با گوشی

image

smart phons یا همان تلفن های هوشمند امروزه در میهمانی ها، محل کار، هنگام قدم زدن، ورزش کردن و تقریبا در تمام لحظات همراه ما هستند. با توجه به این موضوع شرکت های سازنده تلفن های همراه، همواره در حال به روز رسانی و افزودن امکانات جدید و کاربردی به محصولات خود هستند. همچنین برنامه های فراوانی متناسب با تلفن های همراه در حوزه های مختلف طراحی واجرا شده است؛ به طور مثال برنامه هایی در زمینه یادگیری زبان، تماشای ویدیو، سفارش آنلاین غذا، آژانس های گردشگری، فروشگاه های اینترنتی، تاکسی اینترنتی و ... .

اگر شما صاحب یک فروشگاه هستید بیشتر زمان خود را در فروشگاه به سر میبرید، همچنین در صورتی که در مکان دیگری حضور دارید به فکر کسب و کار خود هستید و یا برای تفریح به یک سفر چند روزه رفته اید اما تمام مدتی که در سفر هستید ذهن شما درگیر فروشگاه است، حالا تصور کنید که شما در میهمانی حضور دارید، در خانه در حال استراحت هستید و یا به یک سفر چند روزه رفته اید و به کامپیوتر دسترسی ندارید اما در مواقع موردنیاز میتوانید مدیریت کسب و کار خود را تنها با یک گوشی به طور کامل بر عهده بگیرید. در ادامه به امکان مدیریت کسب و کار و سایت با گوشی، که آسازون برای شما قرار داده است اشاره میکنیم.

همانطور که شما با فضاهای مجازی به راحتی کار میکنید، برای مدیریت سایت خود نیز تنها به یک تلفن همراه نیاز دارید، در واقع کار با پنل مدیریت سایت نیز به راحتی کار با شبکه های اجتماعی است. مدیریت سایت با گوشی به این معنا نیست که فقط برخی از امکانات در گوشی وجود دارد، بلکه تمامی گزینه ها وامکانات در سایز گوشی برای شما قابل اجرا است.

مدیریت کسب و کار با گوشی:


شما برای اینکه کسب و کار خود را در هر لحظه و هر مکانی که تمایل داشتید مدیریت کنید، نیاز است ابتدا با پلتفرم راه اندازی سایت آسازون، سایت متناسب با کسب و کار خود را راه اندازی کنید. به طور مثال شما می توانید هر یک از وب سایت های زیر در پلتفرم راه اندازی سایت آسازون راه اندازی کنید؛

وب سایت شرکتی

وب سایت شخصی

وب سایت فروشگاهی

وب سایت پزشکی

وب سایت خبری

وب سایت سازمانی

و...

بعد از راه اندازی سایت متناسب با کسب و کار خود در پلتفرم راه اندازی سایت آسازون و وارد کردن محتوای مناسب می توانید هر لحظه کسب و کار خود را با گوشی مدیریت کنید.

مدیریت سایت با تلفن همراه، در سهولت مدیریت کسب و کار شما بسیار تاثیر گذار است، همچنین میتوانید با یک مدیریت بی نقص به یک فروش موثر برسید. به طور مثال اگر شما صاحب یک سایت فروشگاهی هستید؛ با داشتن گزارش هایی مانند؛

گزارش فروش

گزارش تراکنش

گزارش محصولات پر فروش

گزارش شهرهای پر فروش

گزارش استان های پر فروش

گزارش دسته های پر فروش

گزارش فعالیت کاربران

و...

​حوزه ی فروش، محصولات پرمخاطب و مشتریان بالقوه کسب و کار خود را شناسایی کنید و با تمرکز بر این مسائل به یک فروش ایده آل برسید.


مدیریت حسابداری:

شما برای حساب و کتاب های خودبه حسابدار، یک برنامه تخصصی در حوزه حسابداری و کامپیوتر مناسب نیاز دارید تا در زمینه حسابداری با مشکل مواجه نشوید؛ این موضوع بدین معناست که شما باید جداگانه برای برنامه حسابداری، حسابدار و خرید کامپیوترهزینه ای پرداخت کنید.آسازون نیز با اضافه کردن امکان حسابداری در پنل مدیریت سایت شما به ساده کردن این موضوع کمک کرده است. شما میتوانید مدیریت حسابداری خود رادر پنل مدیریت سایتتان برعهده داشته باشید.


مدیریت مشتریان:

شما در امکان باشگاه مشتریان میتوانید شماره و اطلاعات مشتریان خود را همواره داشته باشید و برای ارسال پیامک انبوه، قرعه کشی، تحلیل مشتریان خود استفاده کنید. استفاده از باشگاه مشتریان در جذب مشتری های جدید و ترغیب مشتریان بالقوه شما به خرید کمک میکند. شما تنها با یک گوشی میتوانید مدیریت باشگاه مشتریان خود را بر عهده داشته باشید.

همچنین اگر شما در فکر راه اندازی یک کسب و کار هستید اما سرمایه لازم برای فضای مناسب کار، لوازم موردنیاز برای شروع یک کار را ندارید می توانید با تلفن همراه خود کسب و کار خود را شروع کنید.

به طور مثال شما میتوانید با موبایل خود از محصولات موردنظر در منزل عکسبرداری کرده و عکس ها را با گوشی در سایت خود بارگزاری کنید.

شما برای مدیریت سایت خود به یک فضا برای کار، یک شخص متخصص، سخت افزار و سیستمی برای کار نیاز ندارید و تنها با داشتن یک گوشی میتوانید در هر زمان و مکان سایت خود را مدیریت کنید.