طراحی سایت با گوشی

image

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی همه کارهای بشر با تلفن همراهی که همواره همراه ما هستند انجام میشود. همینطور روز به روز تعداد افرادی که اغلب برنامه های خود را از جمله؛ برنامه ریزی های روزانه، مطالعه انواع اخبار، تماشای فیلم، کتاب خواندن و حتی خریدهای روزانه خود را نیز به جای کامپیوتر با تلفن همراه انجام می دهند رو به افزایش است.

چون برخی از افراد کامپیوتر شخصی ندارند و تمام کارهای روزانه خود را با گوشی های هوشمند انجام میدهند. بنابراین یقیناً باید به همه این افراد حق بدهیم؛ چون علاوه بر هزینه های مضاعفی که باید برای خرید کامپیوتر شخصی بپردازیم، کنار آمدن با این قضیه که تمام روز را پشت سیستم بنشینیم بسیار سخت و طاقت فرساست.

پس بدیهی است که همه ما به دنبال راه اندازی کسب و کاری باشیم که با تلفن همراه خود در هر زمان و مکان مدیریت آن را بر عهده بگیریم.

اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت می باشد این است که؛ چه راهی پیدا کنیم که بتواند محصولات و خدماتمان را به درستی به نمایش بگذارد؟

جواب فقط یک کلمه است: " سایت ". با آسازون مدیریت سایت دقیقا به سادگی نوشتن همین کلمه است.

در واقع برای برخی از افراد این ذهنیت جا افتاده است که مدیریت یک سایت نیازمند زمان آزاد و دانش تخصصی است. همچنین اعتقاد داریم برای این امر حتما باید سیستم های مناسب و قوی در دسترس داشته باشیم.

اما آسازون مدیریت سایت را برایتان به ساده ترین روش، امکان پذیر کرده است. به شما این اطمینان را میدهیم که تنها با یکبار کار با پنل آسازون متوجه کاربری راحت و آسان آن خواهید شد. همچنین از آنجایی که پلتفرم راه اندازی سایت آسازون همواره به دنبال راحتی شما عزیزان است، این امکان را برای شما فراهم کرده است که شما به آسانی با تلفن همراه خود و بدون نیاز به کامپیوتر مدیریت سایت خود را برعهده داشته باشید.

تصور کنید مدیریت شغلتان همواره همراهتان باشد و نیاز نداشته باشید که حتما پشت کامپیوتر باشید و یا کار با کامپیوتر را بلد باشید. شما نه تنها به سادگی می توانید در میهمانی ها، ساعات بیکاری و هر زمان که نیاز بود از طریق تلفن همراهتان محصول اضافه کنید و یا هر تغییری که نیاز است در سایت خود اعمال کنید، بلکه هر در هر زمان میتوانید تمامی اطلاعاتی که کاربران هنگام ثبت سفارشات وارد کرده اند را مشاهده کنید. البته لازم به ذکر است بگویم با سایت، دیگر برای ثبت سفارشات نیاز به چک کردن موجودی، رنگ و... با خود مشتری نیست و تمام این امکانات در صفحه سایت شما برای کاربران قابل مشاهده است.

درصورتی که تمایل دارید سایت فروشگاهی داشته باشید، اما به کامپیوتر دسترسی ندارید و یا زمان این را ندارید که مدتی پشت سیستم بنشینید جای هیچ نگرانی نیست. میتوانید با استفاده از تلفن همراه خود و از طریق پنل مدیریت، محصولات خود را به راحتی ثبت و یا حتی ویرایش کنید.

شاید برای شما جای تفکر داشته باشد که مدیریت سایت تنها ثبت محصول نیست و در ادامه بالاخره به سیستم نیاز پیدا خواهید کرد و یا حتی تمایل دارید که سایت شرکتی، سازمانی، شخصی و... داشته باشید؛ به همین دلیل شایان ذکر است که بگویم آسازون برای همه نیاز های شما در این مورد اقدامات لازم را به عمل آورده است. آسازون این امکان را برای شما ایجاد کرده است که به تمامی امکانات کنترل پنل که در سیستم وجود دارد با تلفن همراه خود نیز اشراف داشته باشید به طور مثال:


۱. ویرایش و ثبت وبلاگ

۲. تماس با ما

۳. درباره ما

۴. ویرایش و ثبت محصول

۵. ویرایش و ثبت منو

۶. ویرایش و ثبت بنر ها

۷. نصب و تنظیمات قالب

۸. ویرایش و ثبت تمامی دسته بندی ها

۹. مدیریت بر تمامی سفارش ها و گزارش ها

۱۰. صفحات سایت

11. ایجاد و ویرایش کدهای تخفیف

12. انواع گزارش ها (گزارش فروش، گزارش تراکنش، محصولات پروفروش و...)

13. مدیریت کاربران سایت

14. درگاه پرداخت

بنابراین شما به راحتی میتوانید با تلفن همراه خود در کنترل پنل آماده آسازون، مدیریت سایت خود را بدون نیاز به سیستم و دانش تخصصی مدیریت کنید.

برای داشتن سایت نیاز به هیچ نوع امکانات خاصی ندارید فقط کافی است سایت خود را انتخاب کنید تا طی ۲۴ ساعت مدیریت سایت خود را بر عهده بگیرید. و در این راه مشاوران آسازون همواره همراه شما هستند.