طراحی سایت ارزان قیمت (۲۰۲۲)

زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
طراحی سایت ارزان قیمت (۲۰۲۲)

طراحی یک سایت ارزان قیمت، آن هم با امکانات حرفه ای و خاص، جزو اولین خواسته های اکثر اشخاصی است که تصمیم به راه اندازی وب سایت شخصی خود می گیرند! این را خوب می دانیم؛ دقیقا بخاطر همین بود که سالها پیش تصمیم به راه اندازی فروشگاه ساز آسازون گرفتیم.


شما با فروشگاه ساز آسازون، خیلی راحت، در عرض ۵ دقیقه می توانید سایت حرفه ای و در عین حال ارزان خود را طراحی کنید!


ویژگی طراحی سایت ارزان قیمت آسازون

فروشگاه ساز آسازون علاوه بر اینکه با هزینه ای پایین تر از سایر پلتفرم ها، تمام امکانات یک سایت حرفه ای را در اختیارتان قرار می دهید، ویژگی های منحصر به فردی دارد که او را سر بلند و متمایز می کند!

.هاست و دامنه رایگان

برای طراحی سایت ارزان با آسازون، نیازی نیست که بودجه ای را برای هاست و دامنه اختصاص بدهید؛ فروشگاه ساز آسازون فضای میزبانی (هاست) و دامنه را کاملا رایگان به شما تقدیم می کند.

.پنــل مدیـریتی راحـت

پنل سایت های آسازون به شکلی طراحی شده است که هر شخصی، بدون دانش و یا تجربه خاصی در حوزه طراحی سایت، بتواند به تنهایی سایتش را حتی با موبایل، طراحی و مدیریت کند.

.پشتیبانی ۲۴/۷ رایگان

دقیقا از لحظه اولی که سایتتان را راه انداختید تا بی نهایت، تیم پشتیبانی آسازون در هر ساعتی از هر روز هفته، آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان است.

.تحویل سریع و کامل

از لحظه اقدام به طراحی تا اتمام آن، نهایتا ۵ دقیقه زمان نیاز دارید و بعد از آن سایتتان به طور کاملا آماده ارایه خدمات، فروش، برند سازی و... است.

.تسـت کاملا رایـگان

آسازون این امکان را به شما می دهد که سایتتان را بدون پرداخت هزینه ای طراحی کرده و تا ۳ روز به صورت کاملا رایگان تستش کنید.


طراحی سایت ارزان قیمت


در صورت وجود سوال یا نیاز به مشاوره رایگان؛ با ما تماس بگیرید!!!

۰۱۳۳۳۲۵۱۸۸۰


نظرات شما:

نظر دهید