طراحی سایت طلا فروشی (نکات مهم سال ۲۰۲۲)

زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
طراحی سایت طلا فروشی (نکات مهم سال ۲۰۲۲)

تمایل مردم به خرید اینترنتی باعث شده است که فروشندگان عرصه های مختلف، شروع به راه اندازی سایت کنند؛ طلا فروشان هم از این قاعده مستثنا نیستند. امروزه شرایط به گونه ای شده است که خرید سایت طلا فروشی برای افزایش فروش و ماندگاری کسب و کار طلا فروشان لازم است. در این وبلاگ از آسازون به بررسی نکات مهمی که هنگام طراحی و خرید سایت طلا فروشی باید از آن آگاه باشید، پرداخته ایم.


در خرید سایت طلا فروشی به چه امکاناتی توجه کنیم؟

علاوه بر ویژگی های کاربردی یک وب سایت حرفه ای -مثل قابلیت ریسپانسیو بودن، امکان درج محصول و وبلاگ، اضافه کردن مشخصات محصول- طراحی سایت طلا فروشی بخاطر لزوم ارایه قیمت های بروز -با توجه به نوسانات بازار- بسیار حائز اهمیت است. در این بخش به بررسی امکانات کاربردی یک سایت طلا فروشی که باعث فروش بیشتر شما خواهد شد، می پردازیم.


امکان تعریف برند در خرید سایت طلا فروشی

طلا از آن دست محصولاتی است که مردم به برند آن توجه می کنند و هنگام سرچ کردن از برند آن النگو یا انگشتر خاص هم نام می برند؛ بنابراین در خرید سایت طلا فروشی، باید توجه داشته باشید که امکانی فراهم شود که مدیر سایت برند هر محصول را درج کند. نکته مهم این ماجرا این است که امکان درج برند در بخشی و به صورتی باید اضافه شود که در سئو سایت هم تاثیر مثبت بگذارد.


درصورت تمایل به کسب آگاهی از سئو سایت، پیشنهاد می کنیم که وبلاگ آموزش رایگان سئو را ملاحظه فرمایید.


امکان درج سود و مالیات در سایت طلا فروشی

خریداران سایت، عموما تفاوت خاصی با خریداران حضوری ندارند. اکثر افراد برایشان مهم است که هنگام خرید طلا، از سود و مالیاتی که روی قیمت اصلی آن تاثیر می گذارد، آگاه شوند؛ بنابراین مدیر سایت موظف است که میزان سود و مالیات را به صورت جزئی در بخشی از سایت در اختیار مشتریان قرار دهد. اضافه کردن این امکان در طراحی سایت طلا فروشی، باعث ایجاد حس اعتماد و اطمیمان مشتری از شما می شود.


خرید سایت طلا فروشی


افزودن فرمول محاسبه قیمت محصولات طلا در سایت

یکی از مهم ترین امکاناتی که برای یک سایت طلافروشی لازمه، قابلیت افزودن فرمول محاسبه قیمت محصولات است. با افزودن امکان اتصال پنل مدیریت سایت به اتحادیه صنف طلا و بروزرسانی خودکار قیمت طلا در هر لحظه در طراحی سایت طلا فروشی، قیمت لحظه ای روی محصولات قرار می گیرد.


چگونه اعتماد مشتری سایت طلافروشی را جلب کنیم؟

  1. گرفتن نماد اعتماد الکترونیک
  2. اضافه کردن بخش نظرات مشتریان قبلی سایت
  3. درج قیمت دقیق (میزان سود + مالیات + قیمت طلا روز)


قیمت طراحی سایت طلا فروشی در رشت چقدر است؟

به طور کلی ۳ روش برای طراحی سایت طلافروشی وجود دارد؛ طراحی سایت با کد نویسی، سیستم تولید محتوا مثل وردپرس و فروشگاه ساز! ما در این بخش به قیمت طراحی سایت با فروشگاه ساز می پردازیم؛ اما قبل از هر چیز به توضیح کوتاهی درباره فروشگاه ساز خواهیم پرداخت. فروشگاه ساز، سیستمی است که به ارایه انواع سایت ها با امکانات دلخواه شما می پردازد. طراحی سایت با فروشگاه ساز نهایتا ۵ دقیقه زمان می برد و با وجود داشتن همه امکانات کاربردی، هزینه بسیار پایین تر از سایر روش ها دارد.

البته باید بدانید که سایت های فروشگاه ساز آسازون، در چند پلن مختلف، با امکانات متفاوتی ارایه می شوند و هر پلن قیمت خاص خودش را دارد. برای بررسی قیمت ها و امکانات پلن های مختلف آسازون، می توانید به صفحه تعرفه طراحی سایت آسازون مراجعه کنید. لازم است اشاره کنیم که می توانید بدون پرداخت هزینه به خرید سایت طلا فروشی آسازون اقدام کرده و ۳ روز کاملا رایگان تستش کنید تا از امکانات آن مطمئن شوید.

طراحی سایت طلا فروشی


سوالات متداول درباره طراحی سایت طلافروشی

مدیریت سایت طلافروشی با موبایل امکان پذیر است؟

در صورتی که سایت خود را با پلتفرم آسازون بسازید، میتوانید مدیریت سایت طلا فروشی را به بهترین نحو ممکن، با موبایل و یا هر سیستم دیگری انجام دهید.

طراحی سایت طلا فروشی می تواند باعث فروش بیشتر شود؟

سایت طلا فروشی با توجه به اینکه تعداد مخاطبین و زمان ارایه خدمات شما را بیشتر می کند؛ سبب افزایش فروش هم خواهد شد.

طراحی سایت طلا فروشی در رشت چقدر زمان می برد؟

شما با آسازون می توانید، نهایتا در ۵ دقیقه سایت طلافروشی خود را راه اندازی کنید.در صورت وجود سوال، ابهام یا پیشنهادی درباره خرید سایت طلافروشی، حتما از بخش نظرات با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشیم!


نظرات شما:

نظر دهید